.

 מנסה להכנס להריון ?

לצערי, אני יודעת באופן אישי איך זה מרגיש לנסות להכנס להריון ולא להצליח. אני יודעת איך זה מרגיש לנסות חודשים ואפילו שנים.

ואני מכירה טוב מידי את הזמן הזה בחודש, את הרגע הזה שאת כולך בציפייה, בהתרגשות, יודעת שאוטוטו את תדעי האם הפעם זה הצליח ואת לא יכולה לחכות כבר, מפנטזת על זה, חולמת על זה...ולכן, אני גם יודעת טוב מידי איך מרגישה ההתרסקות למטה כשהדימום המחזורי מופיע!

בשנייה אחת הדמעות חונקות את הגרון, את צונחת לתהומות היאוש, כאב מפלח, תסכול מוטרף, אולי אפילו כעס.

את מבינה שזה שוב נכשל ואז את צריכה לאסוף את עצמך מחדש, להתארגן על עצמך מההתחלה, כדי לצאת שוב לדרך לקראת הביוץ הבא.

מוכר ?

אני מכירה את הכמיהה העזה להריון, ואיך זה מרגיש שפתאום כל אישה שנייה שאת רואה ברחוב היא בהריון וזה מזכיר לך שאת עדיין לא שם.

העובדה שאני כבר אמא לא הפכה את הכאב לנסבל יותר.

אולי חווית הפלות ויכול להיות שאת כבר בטיפולים, מקבלת הורמונים, זריקות, עושה הזרעות, IVF.

הקריאה שלי אלייך היא אותנטית, ישר מהלב - אני רוצה לעזור לך כמו שעזרתי לנשים רבות אחרות,  להגשים את החלום לילד.

אני לא יכולה להבטיח דבר פרט להבטחה שאתן את כל הידע והניסיון שיש לי כדי להגדיל את הסיכויים שזה יקרה עבורך. כי מגיע לך! כי עברת מספיק! כי יש מה לעשות גם אם את כבר בטיפולי פיריון.

נעים מאוד, אני איה הוד-ניקולא, נטורופתית

והבעלים הגאה של המרכז לנטורופתיה ורפואה משלימה

ואני רוצה שתכירי את תוכנית הליווי שלי:

"בדרך להריון" 

מה כוללת התוכנית "בדרך להריון"

הכנת הגוף לקליטת הריון בעזרת תזונה -  כי התזונה באמת משנה! עם השנים יותר ויותר מחקרים מוכיחים את הקשר הישיר בין תזונה לבין היכולת שלך להקלט להריון ולהחזיק בהריון תקין ובריא. בתוכנית אני מתאימה לך באופן אישי את התזונה המתאימה לך מתוך הסתכלות רחבה והוליסטית על המצב כולו ובעת הצורך אף נכנס לתהליך ניקוי-תזונתי עדין על מנת לעשות אתחול ואיזון מחדש לכל המערכות.

צמחי מרפא/תוספי מזון - גם לאלו תקפיד עצום במערכה. צמחי המרפא תורמים משמעותית ליכולת שלך להכנס להריון, מסייעים לאיזון ההורמונלי, מפחיתים דלקתיות בגוף (אחת הסיבות לבעיות פיריון), מזינים ומרגיעים. הצמחים והתוספים משפיעים על המערכת ההורמונלית, על הביוץ, ואף יכולים ללוות אותך במקביל לטיפולי הפריון הקונבנציונליים ולהגדיל את הסיכויים להצליח. 

גוף-נפש - שתינו יודעות את זה. את ואני. שעם כל הלחץ הזה, הניסיונות שנכשלים, המחשבות השליליות, המועקה, הפחדים, התסכול, החששות - עם כל אלה מאוד קשה להכנס להריון. בטיפולי גוף-נפש, שיחות, דימיון מודרך, טיפולים אנרגטיים וטכניקת EFT לשחרור רגשי, אנחנו מפוגגות את המתח, מטפלות בפחד, מרגיעות את הכאב והתסכול, נושמות את השלווה ועוזרות למערכת לנשום ולהירגע ולחזור לאיזון שלה כדי להגדיל את הסיכויים להקלט מהר ובקלות.

גם לגבר שלך מגיע! - אחוז לא מבוטל מהקושי להגשמת הריון תלוי באיש שלך. אם הבעיה היא שם, גם לו מגיע יעוץ תזונתי והתאמת צמחי מרפא המסייעים לאיכות הזרע וחיזוק הגוף.

ההריון הוא לחלוטין בגופך שלך. טפלי בו נכון כדי שיוכל להכיל את הנס שרוצה לגדול בתוכך.

גם לך זה יכול לקרות!

תוכנית "בדרך להריון" הינה תוכנית אישית הניתנת במפגשי יעוץ וטיפול פרטיים  בקליניקה וגם און-ליין (סקייפ) לנוחיותך מכל מקום בארץ ובעולם.

כי צריך לשתול רק זרע אחד בשביל לגדל פרח :-)

שאלות נפוצות

בכל שאלה ניתן לפנות אלי במייל הפרטי: aya@ayahod.com

את יכולה לעזור לי גם אם יש לי שחלות פוליציסטיות?

ברור ! אני עצמי סבלתי מציסטות מרובות בשחלות ולא היתה לי כל בעיה להכנס להריון. עזרתי לנשים רבות שסבלו מהבעיה. מן הסתם הפתרון של הרופאים (גלולות למניעת הריון) לא בא בחשבון כאן.

אני מנסה כבר 4 שנים. הכל בסדר בכל הבדיקות שלי ועל פניו אין שום סיבה נראית לעין לאי היכולת שלי להכנס להריון. הטיפולים לא מניבים הצלחות. האם את יכולה לעזור?

בהחלט! אם כל הבדיקות תקינות, כולל פרופיל הורמונלי ואין בעיה עם סדירות המחזור והביוץ, אז יכול להיות שהקושי הוא ברמה הרגשית/נפשית ואפילו אנרגטית. נתקלתי לא פעם במצב בו התת-מודע של האישה לא אפשר הריון בגלל חששות ופחדים לא מודעים, טראומות ילדות או אמונות מגבילות. בהחלט יש מה להציע ואיך לסייע כל עוד ישנה פתיחות ורצון.

האם התוכנית שלך "בדרך להריון" מתנגשת עם טיפולי פוריות שאני נמצאת בהם כעת?

להפך! שינוי תזונתי והתאמת הצמחים והתוספים הנכונים יכולים להגדיל את הסיכויים של הטיפולים להצליח. התוכנית שלי תומכת בגוף שלך, מזינה אותו, מאזנת אותו ומחזקת אותו. רק טוב יכול לצמוח מכך.

אירנה בת 35, הרופא אמר לה שסיכוייה להריון קטנים.

"איה אני מצטערת שכעסתי עלייך. לא הבנתי למה את מחייכת כשסיפרתי לך כמה אני עייפה וכמה רע לי עם הבחילות ושהטיפול שלך בכלל לא עובד. קצת הייתי בהלם כשענית לי בחיוך: "תגשי לקנות בדיקת הריון" , כי הרופא אמר לי שהסיכויים שלי קטנים, אז המחשבה על הריון בכלל לא עלתה בדעתי.  רציתי להגיד לך תודה. הגשת לי חלום שלא האמנתי שכבר יקרה. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדייך (אולי הייתי ממשיכה להאמין לאותו רופא ומרימה ידיים?!)..." 

אירנה

ריקי בת 28, שחלות פוליציסטיות

הי איה, מאז שאני זוכרת יש לי בעיה של שחלות פוליציסטיות ומחזור לא סדיר. בצעירותי היה קל לטפל בזה - גלולות. הבעיה היתה ברגע שהפסקתי איתן לאחר החתונה במטרה להכנס להריון. הן חזרו ובגדול. לא נשמע לי הגיוני שמה שהיה לרופא להציע לי (שוב) זה גלולות. הרי זאת לא אופציה עכשיו! כשהגעתי אלייך לא היה לי ספק בכלל שאת תעזרי לי. מהרגע שהתחלתי את התפריט שנתת לי ואת הצמחים זה קרה - המחזור פתאום הסתדר ומשם הדרך להריון היתה כל כך פשוטה. תבואי לברית?

ריקי

אורלי בת 38. אמא לילד בן 4.

"איה יקרה, כשבאתי אלייך בפעם הראשונה אני מודה שהייתי סקפטית. מי כמוך יודעת מה הייתי צריכה לעבור בשביל לנסות להכנס להריון וכמה טיפולים כבר עברתי. היה לי קשה להשלים עם הידיעה שבהריון הראשון לא היתה לי בעיה. רציתי, ניסיתי, הצלחתי!  על הפעם הראשונה. לא היו עיכובים והכל הלך חלק. אם הייתי יודעת שהריון נוסף  לא  יבוא כל כך בקלות, הייתי מתחילה לנסות הרבה לפני כן. אחרי שנתיים של ניסיונות, טיפולים ומה לא, החלטתי שאני חייבת הפסקה מהכל. שאני צריכה לטפל בגוף שלי, להתנקות, לנוח מהטיפולים, מהחיזורים אחרי הביוץ, להתחזק פיזית ונפשית, לאכול בריא יותר, וככה הגעתי אלייך. אני חושבת שהפתעתי את עצמי עם כוח הרצון. אבל ההפתעה הכי גדולה היתה - ההריון!!!!  שולחת לך חיבוק ענק מכולנו.

אורלי, אמא לשניים :)

אני נותנת לך מתנה: מדריך "בדרך להריון"
(טיפים תזונתיים ונוספים שיסייעו לך בדרך להריון המיוחל)

מלאי את פרטייך כאן למטה והמדריך בדרך אלייך

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.